V.B.Z kontakti

OIB 35632925066

Broj besplatnog telefona je  0800  6078

Adresa:

V.B.Z. d.o.o. 
Velikopoljska 12
10010 Zagreb
Tel: ++ 385 1 6254 677
Fax: ++ 385 1 6235 418

V.B.Z. uredništvo

Drago Glamuzina, glavni urednik

drago.glamuzina@vbz.hr 
Sandra Ukalović, izvršna urednica
sandra.ukalovic@vbz.hr  
Koraljka Penavin, urednica
koraljka.penavin@vbz.hr  
Stjepan Ravić, urednik
stjepan.ravic@vbz.hr
Urednici suradnici:
Jasna Grubješić
Marko Pogačar
Borivoj Radaković
Marija Bošnjak, suradnica u uredništvu
marija.bosnjak@vbz.hr , 01 6254 677
Martina Lončar,odjel uredništva
martina.loncar@vbz.hr        
Ines Biškić, odjel uredništva
ines.biskic@vbz.hr
Nataša Barta Paripović, voditeljica posebnih projekata
natasa.barta@vbz.hr , 01 6254 679
Zoran Simić, marketing i promocija
zoran.simic@vbz.hr , 091 218 02 90
Sandra Posavac, odjel PR i marketing
sandra.posavac@vbz.hr,01 6254673

    V.B.Z. zaprimanje rukopisa

    Svoje rukopise možete nam poslati na sljedeće kontakte:

    V.B.Z. d.o.o. - Uredništvo 
    Velikopoljska 12
    10010 Zagreb
    Tel: ++ 385 1 6254 677
    Fax: ++ 385 1 6235 418

    Kontakt osobe za sve informacije vezane uz redovne ponude rukopisa i V.B.Z. natječaj za najbolji neobjavljeni roman godine:

    Irena Španić,  irena.spanic@vbz.hr

    V.B.Z. grafički studio

    Vesna Jelić
    , voditeljica grafičkog studija
    vesna.jelic@vbz.hr , 091 218 02 98
    Siniša Mazulović
    sinisa.mazulovic@vbz.hr , 01 6254 682
    Dubravka Svedrec
    dubravka.svedrec@vbz.hr , 01 5566 301

    V.B.Z. računovodstvo

    Vesna Perhoc

    vesna.perhoc@vbz.hr, 01 6254-665
    Marijana Jurčević
    marijana.jurcevic@vbz.hr, 01 6254-669
    Snježana Trivunčević
    snjezana.trivuncevic@vbz.hr, 01 5556-500
    Irena Vuksan
    irena.vuksan@vbz.hr , 01 6254 667

    V.B.Z. informatika

    Odjel strane knjige

    tel.: 01 6254 675
    fax.:01 6235 418
    Željka Sunjog, administrator, Taschen GmbH
    zeljka.sunjog@vbz.hr , 01 6254 676
    Barbara Mihelčić, strana stručna knjiga
    barbara.mihelcic@vbz.hr , 01 6254 674   

    V.B.Z. odjel udžbenika

    Andreja Crnički Žarak

    andreja.crnickizarak@vbz.hr , 01 6254 687
    Željka Sunjog, administrator
    zeljka.sunjog@vbz.hr , 01 6254 676
    Martina Martinko Marušić, odjel udžbenika
    martina.martinko@vbz.hr, 01 6254 – 686

    ×
    Prijava
    Izgubljena lozinka
    ×
    Registrirajte se kao novi web kupac
    • Kupujte naslove iz naše ponude
    • Primajte obavijesti o novim naslovima
    • Kreirajte svoju listu želja
    • Pratite povijest vaših narudžbi

    Vaši podaci su zaštićeni i poznati samo uredništvu naše web stranice. Naša tvrtka se obvezuje da će s vašim podacima postupati u skladu s odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.